Estetika

Estetika

 
Zubní náhrady

Zubní náhrady

 
Implantáty

Implantáty

 
Materiály a technologie

Materiály a technologie

 
 
Zavolejte, napište.

Rádi Vám pomůžeme.

V+H DENT » Nabízíme

Našim klientům nabízíme následující služby:

Vstupní vyšetření

Bez důkladné vstupní prohlídky není možné následné kvalitní ošetření. Každému pacientovi zhotovíme RTG (používáme výhradně digitální rentgenové přístroje, které zatěžují organismus výrazně nižší dávkou záření než klasické rentgenové přístroje), vyšetříme aktuální stav a probereme možnosti následujícího postupu. Pro další léčbu stanovíme podrobný časový a finanční plán.


Prevence

Základem kvalitního a zdravého chrupu nejsou jen pravidelné návštěvy u zubního lékaře. Každý pacient musí věnovat svému chrupu správnou a důkladnou každodenní domácí péči. Poradíme Vám, jak správně pečovat o Váš chrup a doporučíme Vám správné přípravky a pomůcky.


Zubní hygiena

Nabízíme Vám provedení profesionální zubní hygieny. Pro zachování zdraví zubů a zároveň pro zachování zubů s náhradou (korunky, můstky) je správná zubní hygiena nezbytná. Pro náhrady nesené implantáty to platí dvojnásob. Pravidelné profesionální provedení zubní hygieny, při které Vám bude odstraněn zubní kámen, je klíčové pro zachování zdravého chrupu.


Záchovné ošetření

Ošetření zubního kazu pomocí amalgámových nebo estetických kompozitních výplní. Ošetření infikovaných kořenových kanálků (endodontické ošetření zubu), které je velmi důležité pro prodloužení životnosti vlastních zubů.


Protetika (zubní náhrady)

Naší maximální snahou je záchrana vlastního zubu v dutině ústní, neboť jakákoliv protetická náhrada chybějícího zubu je vždy pouze kompromisním řešením. Máme vlastní moderně vybavenou laboratoř, ve které dohlížíme na nejvyšší kvalitu používaných materiálů, kvalitu provedení práce a využití moderních technologií. Další výhodou vlastní laboratoře je zkrácení celkové doby ošetření na minimum.

Nabízíme:

Pevné náhrady:

  • Samostatné korunkové náhrady - korunky nesené vlastními zuby či implantátem – celokeramické (sklokeramické), zirkonkeramické a metalokeramické korunky
  • Sklokeramické výplně (inlaye, onlaye, overlaye) a fazety
  • Můstky - nesené vlastními zuby či implantáty – celokeramické (sklokeramické), zirkonkeramické a metalokeramické

Snímatelné náhrady:

  • Částečné snímatelné náhrady, pro vyšší komfort a estetiku při využití zásuvných spojů
  • Celkové snímatelné náhrady klasické nebo hybridní, nesené implantáty nebo vlastními zuby s využitím zásuvných spojů

Chirurgické zákroky

Implantáty představují v současné době nejmodernější způsob náhrady chybějících zubů. Nejdůležitějším faktorem pro zhotovení implantátů je dostatek kosti ve vertikálním i horizontálním směru. Proto může být v některých případech před samotnou implantací nutná dostavba kosti pro zajištění vhodných podmínek. Také z tohoto důvodu je celková doba ošetření výrazně prodloužena a může trvat řádově několik měsíců. V naší klinice pracujeme výhradně se špičkovými implantáty firmy Straumann. Životnost implantátu je závislá především na perfektní zubní hygieně.


Parodontologie

Pokročilá parodontóza může mít za následek ztrátu i zcela zdravých (ve smyslu neplombovaných) zubů.  Je zapotřebí pravidelně odstraňovat zubní kámen, který je infikován bakteriemi a má za následek úbytek kosti v oblasti zubu. Provádíme také ošetření parodontálních chobotů a parodontální operace. Parodontologickým ošetřením se snažíme o záchranu závěsného aparátu a tedy i zubů.


Endodontické ošetření

Ošetření infikovaných kořenových kanálků (endodontické ošetření zubu) je velmi důležité pro prodloužení životnosti vlastních zubů. Nabízíme vysoce moderní strojové opracování a plnění kořenových kanálků pomocí systému reciproc-beefill od německé firmy VDW.


Bělení zubů

Bělení zubů lze řadit mezi čistě estetické zákroky. S ohledem na životní styl a konzumní návyky mohou být zuby nežádoucím způsobem zabarvené. Pro zesvětlení a prozáření úsměvu nabízíme bělení ordinační i domácí. Navzdory obecnému povědomí není nutné obávat se poškození chrupu z důvodu jeho bělení, pokud k němu nedochází příliš často. I proto je dobré svěřit se do péče profesionálů.

Provádíme také bělení mrtvých zubů (ty bývají zabarvené jako důsledek působení zbytků biologického a chemického materiálu) pomocí vnitřního bělení, při kterém se bělící hmota aplikuje přímo do vnitra korunky zubu.


Prodej kartáčků na čištění zubů a mezizubních prostor.